  • PA4300.393NLT
PA4300.393NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4300.393NLT
HK JDW NO:
664-PA4300.393NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4300.393NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4300.393NLT
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4300.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.240Lx0.240W 6.10mmx6.10mm
  • Tolerance
    ±20%
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Current Rating
    690mA
  • Inductance
    39μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    230.7mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Case/Size Code
    2424
  • Rated Current-Max
    0.69A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm