  • PA4301.333NLT
PA4301.333NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4301.333NLT
HK JDW NO:
664-PA4301.333NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4301.333NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4301.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.283W 7.20mmx7.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Current Rating
    918mA
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    159.9mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Case/Size Code
    2828
  • Rated Current-Max
    0.918A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm