  • PA4340.331NLT
PA4340.331NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4340.331NLT
HK JDW NO:
664-PA4340.331NLT
Datasheet:
PA4340.331NLT
Description:
Quantity:
In Stock : 1845
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4340.331NLT
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4340.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.213W 6.00mmx5.40mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Molded
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    14A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    330nH
  • DC Resistance (DCR)
    5mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    18A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm