  • PA4345.122NLT
PA4345.122NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4345.122NLT
HK JDW NO:
664-PA4345.122NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4345.122NLT
Description:
Quantity:
In Stock : 11947
Step5Bar-code shipping tag
PA4345.122NLT
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PA4345.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.213W 6.00mmx5.40mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Molded
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    6.2A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    28mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    11A
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm