  • PA4346.681ANLT
PA4346.681ANLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4346.681ANLT
HK JDW NO:
664-PA4346.681ANLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4346.681ANLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4346.681ANLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    PA4346.XXXANLT
  • Size / Dimension
    0.531Lx0.496W 13.50mmx12.60mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    31A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    680nH
  • DC Resistance (DCR)
    1.55mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    42A
  • Height Seated (Max)
    0.197 5.00mm