  • PB6B2FM2M1CAL03Y500
PB6B2FM2M1CAL03Y500
advertisement
Manufacturer No:
PB6B2FM2M1CAL03Y500
HK JDW NO:
791-PB6B2FM2M1CAL03Y500
Quantity:
In Stock : 15158
Step5Bar-code shipping tag
PB6B2FM2M1CAL03Y500
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Current Rating (Amps)
    125mA AC 200mA DC
  • Voltage - Rated AC
    125V
  • Panel Cutout Dimensions
    Circular - 13.60mm Dia