  • PBA100F-5-C
PBA100F-5-C
advertisement
Manufacturer No:
PBA100F-5-C
HK JDW NO:
165-PBA100F-5-C
Package:
Datasheet:
PBA100F-5-C
Description:
Quantity:
In Stock : 7665
Step5Bar-code shipping tag
PBA100F-5-C
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (100W)
  • Published
    2005
  • Size / Dimension
    5.79Lx1.26W x 3.66 H 147.1mmx32.0mmx93.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    84%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    100W
  • Current - Output 1
    20A
  • Height
    32mm