  • PBA10F-24-CN
PBA10F-24-CN
advertisement
Manufacturer No:
PBA10F-24-CN
HK JDW NO:
165-PBA10F-24-CN
Package:
Datasheet:
PBA10F-24-CN
Description:
Quantity:
In Stock : 8677
Step5Bar-code shipping tag
PBA10F-24-CN
  • Weight
    149.999992g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (10W)
  • Size / Dimension
    2.68Lx1.22W x 3.07 H 68.1mmx31.0mmx78.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    77%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    12W
  • Current - Output 1
    500mA
  • Height
    34.5mm