  • PBA15F-12-J
PBA15F-12-J
advertisement
Manufacturer No:
PBA15F-12-J
HK JDW NO:
165-PBA15F-12-J
Package:
Datasheet:
PBA15F-12-J
Description:
Quantity:
In Stock : 7943
Step5Bar-code shipping tag
PBA15F-12-J
  • Weight
    199.999989g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Published
    2017
  • Series
    PBA (15W)
  • Size / Dimension
    3.35Lx1.22W x 3.07 H 85.1mmx31.0mmx78.0mm
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    78%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    15.6W
  • Current - Output 1
    1.3A
  • Height
    34.5mm