  • PBA15F-24-CN
PBA15F-24-CN
advertisement
Manufacturer No:
PBA15F-24-CN
HK JDW NO:
165-PBA15F-24-CN
Package:
Datasheet:
PBA15F-24-CN
Description:
Quantity:
In Stock : 3857
Step5Bar-code shipping tag
PBA15F-24-CN
  • Weight
    199.999989g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (15W)
  • Published
    2017
  • Size / Dimension
    3.35Lx1.22W x 3.07 H 85.1mmx31.0mmx78.0mm
  • Type
    Enclosed
  • Efficiency
    78%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    16.8W
  • Current - Output 1
    700mA
  • Height
    34.5mm