  • PBA30F-12-V
PBA30F-12-V
advertisement
Manufacturer No:
PBA30F-12-V
HK JDW NO:
165-PBA30F-12-V
Package:
Datasheet:
PBA30F-12-V
Description:
Quantity:
In Stock : 9795
Step5Bar-code shipping tag
PBA30F-12-V
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (30W)
  • Size / Dimension
    4.06Lx1.22W x 3.07 H 103.1mmx31.0mmx78.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Subcategory
    Power Supply Modules
  • Efficiency
    78%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Output Voltage
    12V
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    30W
  • Protections
    OUTPUT OVER CURRENT; OUTPUT OVER VOLTAGE
  • Current - Output 1
    2.5A
  • Height
    34.5mm