  • PBA50F-5-JR
PBA50F-5-JR
advertisement
Manufacturer No:
PBA50F-5-JR
HK JDW NO:
165-PBA50F-5-JR
Package:
Datasheet:
PBA50F-5-JR
Description:
Quantity:
In Stock : 12978
Step5Bar-code shipping tag
PBA50F-5-JR
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Series
    PBA (50W)
  • Size / Dimension
    4.72Lx1.22W x 3.23 H 119.9mmx31.0mmx82.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    82%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    50W
  • Current - Output 1
    10A
  • Height
    31mm