  • PBA75F-9-T
PBA75F-9-T
advertisement
Manufacturer No:
PBA75F-9-T
HK JDW NO:
165-PBA75F-9-T
Package:
Datasheet:
PBA75F-9-T
Description:
Quantity:
In Stock : 9439
Step5Bar-code shipping tag
PBA75F-9-T
    Chassis Mount
  • Weight
    350.000009g
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Published
    2017
  • Series
    PBA (75W)
  • Size / Dimension
    5.31Lx1.26W x 3.23 H 134.9mmx32.0mmx82.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Subcategory
    Power Supply Modules
  • Efficiency
    82%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Output Voltage
    9V
  • Voltage - Output 1
    9V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    75.6W
  • Protections
    OUTPUT OVER CURRENT; OUTPUT OVER VOLTAGE
  • Current - Output 1
    8.4A
  • Height
    32mm