  • PCA300F-15-G
PCA300F-15-G
advertisement
Manufacturer No:
PCA300F-15-G
HK JDW NO:
165-PCA300F-15-G
Package:
Datasheet:
PCA300F-15-G
Description:
Quantity:
In Stock : 2415
Step5Bar-code shipping tag
PCA300F-15-G
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    PCA (300W)
  • Size / Dimension
    5.98Lx3.50W x 1.61 H 152.0mmx89.0mmx41.0mm
  • Power (Watts)
    330W
  • Approval Agency
    CE, cURus, DEMKO
  • Efficiency
    90%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Current - Output (Max)
    22A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC 88V~370VDC