  • PCAQ1513MW-501
PCAQ1513MW-501
advertisement
Manufacturer No:
PCAQ1513MW-501
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PCAQ1513MW-501
Description:
500Ω@100MHz -25℃~+125℃ 125VAC 8mΩ 125V 2 11A 125V SMD,15x13x6.5mm Common Mode Filters ROHS