  • PCAQ3216B-202T025
PCAQ3216B-202T025
advertisement
Manufacturer No:
PCAQ3216B-202T025
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PCAQ3216B-202T025
Description:
2kΩ@100MHz -25℃~+100℃ 50VAC 1.2Ω 50V 2 250mA 50V 1206 Common Mode Filters ROHS