  • PCH-27X-223KLT
PCH-27X-223KLT
advertisement
Manufacturer No:
PCH-27X-223KLT
HK JDW NO:
3194-PCH-27X-223KLT
Package:
Datasheet:
PCH-27X-223KLT
Step5Bar-code shipping tag
PCH-27X-223KLT
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 3 hours ago)
  • Tolerance
    10%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Lead Length
    31.75mm
  • Lead Diameter
    0.812 mm
  • DC Resistance (DCR)
    0.064Ohm
  • Rated Current-Max
    2.82A
  • Inductance-Nom (L)
    22 µH
  • Self Resonant Frequency
    10MHz