  • PCH1J680MCL1GS
PCH1J680MCL1GS
advertisement
Manufacturer No:
PCH1J680MCL1GS
HK JDW NO:
555-PCH1J680MCL1GS
Package:
Datasheet:
PCH1J680MCL1GS
Description:
Cap Aluminum Polymer 68uF 63VDC 20% (10 X 10mm) SMD 0.028 Ohm 2000mA 4000h 135°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
PCH1J680MCL1GS
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    63VDC