  • PCH1V331MCL1GS
PCH1V331MCL1GS
advertisement
Manufacturer No:
PCH1V331MCL1GS
HK JDW NO:
555-PCH1V331MCL1GS
Package:
Datasheet:
PCH1V331MCL1GS
Description:
Cap Aluminum Polymer 330uF 35VDC 20% (10 X 12.7mm) SMD 0.016 Ohm 2800mA 4000h 135°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
PCH1V331MCL1GS
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    35VDC