  • PCMB104T-2R0MS
PCMB104T-2R0MS
advertisement
Manufacturer No:
PCMB104T-2R0MS
HK JDW NO:
740-PCMB104T-2R0MS
Datasheet:
PCMB104T-2R0MS
Step5Bar-code shipping tag
PCMB104T-2R0MS
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.433Lx0.394W 11.00mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Shielding
    NO
  • Current Rating
    14A
  • Inductance
    2μH
  • DC Resistance (DCR)
    5.8mOhm Max
  • Max DC Current
    14A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    3.9878mm
  • Height Seated (Max)
    0.150 3.80mm