  • PCMB104T-2R2MS
PCMB104T-2R2MS
advertisement
Manufacturer No:
PCMB104T-2R2MS
HK JDW NO:
740-PCMB104T-2R2MS
Datasheet:
PCMB104T-2R2MS
Description:
Quantity:
In Stock : 5
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PCMB104T-2R2MS
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.433Lx0.394W 11.00mmx10.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    12A
  • Inductance
    2.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    7mOhm Max
  • Max DC Current
    12A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    18A
  • Height
    4mm
  • Height Seated (Max)
    0.150 3.80mm