  • PCW1J-B16-BAD103L
PCW1J-B16-BAD103L
advertisement
Manufacturer No:
PCW1J-B16-BAD103L
HK JDW NO:
103-PCW1J-B16-BAD103L
Package:
Datasheet:
PCW1J-B16-BAD103L
Step5Bar-code shipping tag
PCW1J-B16-BAD103L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -1°C
  • Power Rating
    250mW
  • Taper
    Audio
  • Number of Gangs
    1
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    12.7mm