  • PDUUAT16-103MLN
PDUUAT16-103MLN
advertisement
Manufacturer No:
PDUUAT16-103MLN
HK JDW NO:
16205-PDUUAT16-103MLN
Description:
10mH@1kHz -25℃~+105℃ 1kVAC 110mΩ 1kV 2 4.5A 1kV@AC,3secs Plugin,22x20x28.5mm Common Mode Filters ROHS