  • PDUUAT98-202MLN
PDUUAT98-202MLN
advertisement
Manufacturer No:
PDUUAT98-202MLN
HK JDW NO:
16205-PDUUAT98-202MLN
Description:
2mH@1kHz -25℃~+105℃ 1kVAC 90mΩ 1kV 2 2.5A 1kV@AC,3secs Plugin,17x12x17mm Common Mode Filters ROHS