  • PE-0302MCMC120GT
PE-0302MCMC120GT
advertisement
Manufacturer No:
PE-0302MCMC120GT
HK JDW NO:
664-PE-0302MCMC120GT
Package:
0302 (0806 Metric), 4 Lead
Datasheet:
PE-0302MCMC120GT
Description:
12 Ohm @ 100MHz Common Mode Choke Surface Mount Signal Line 130mA 2 Lines 2.5 Ohm -40°C ~ 85°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PE-0302MCMC120GT
    Select All
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    0302 (0806 Metric), 4 Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Series
    0302
  • Size / Dimension
    0.033Lx0.026W 0.85mmx0.65mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Rated DC
    5V
  • Case Code (Metric)
  • Filter Type
    Signal Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    2.5Ohm
  • Current Rating (Max)
    130mA
  • Impedance @ Frequency
    12Ohm @ 100MHz