  • PE30M0FJ472MLB
PE30M0FJ472MLB
advertisement
Manufacturer No:
PE30M0FJ472MLB
HK JDW NO:
875-PE30M0FJ472MLB
Package:
Datasheet:
PE30M0FJ472MLB
Description:
Res Cermet POT 4.7K Ohm 20% 1.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (19.7 X 35mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PE30M0FJ472MLB
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W