  • PF0504.122NLT
PF0504.122NLT
advertisement
Manufacturer No:
PF0504.122NLT
HK JDW NO:
664-PF0504.122NLT
Step5Bar-code shipping tag
PF0504.122NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PF0504NL
  • Size / Dimension
    0.730Lx0.600W 18.54mmx15.24mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Current Rating
    17.7A
  • Inductance
    1.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.6mOhm Max
    DUAL ENDED
  • Current - Saturation
    48A
  • Height Seated (Max)
    0.450 11.43mm