  • PF42500T12BK230
PF42500T12BK230
advertisement
Manufacturer No:
PF42500T12BK230
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
HK JDW NO:
348-PF42500T12BK230
Package:
Datasheet:
PF42500T12BK230
Description:
Racks & Rack Cabinet Accessories 230V 18W FILTERFAN BLACK
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PF42500T12BK230
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Mount
    Rack
  • Weight
    4lbs 1.8kg
  • Published
    2016
  • Series
    PF
  • Size / Dimension
    9.92Lx9.92W x 4.06 H 252.0mmx252.0mmx103.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Fan
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Specifications
    Fan, AC, Square, 67 CFM
  • Height
    103.124mm
  • Length
    251.968mm
  • Width
    251.968mm