  • PG0936.452NLT
PG0936.452NLT
advertisement
Manufacturer No:
PG0936.452NLT
HK JDW NO:
664-PG0936.452NLT
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 6908
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PG0936.452NLT
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~130°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PG0936NL
  • Size / Dimension
    0.689Lx0.657W 17.50mmx16.70mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    22A
  • Inductance
    4.5μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    2.9mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    10.0076mm
  • Height Seated (Max)
    0.394 10.00mm