  • PGSMAJ12A R3G
PGSMAJ12A R3G
advertisement
Manufacturer No:
PGSMAJ12A R3G
HK JDW NO:
799-PGSMAJ12A R3G
Datasheet:
PGSMAJ12A R3G
Description:
Quantity:
In Stock : 7931
Step5Bar-code shipping tag
PGSMAJ12A R3G
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Series
    Automotive, AEC-Q101
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Breakdown (Min)
    13.3V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    20.1A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    19.9V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    12V