  • PGSMAJ13AHE3G
PGSMAJ13AHE3G
advertisement
Manufacturer No:
PGSMAJ13AHE3G
HK JDW NO:
799-PGSMAJ13AHE3G
Datasheet:
PGSMAJ13AHE3G
Step5Bar-code shipping tag
PGSMAJ13AHE3G
    DO-214AC, SMA
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Breakdown (Min)
    14.4V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    18.6A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    21.5V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    13V