  • PI3B33X257BEX
PI3B33X257BEX
advertisement
Manufacturer No:
PI3B33X257BEX
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-PI3B33X257BEX
Package:
48-FSOP (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
PI3B33X257BEX
Description:
3.13V~3.46V 48 Pin PI3B33X257 Signal switch
Quantity:
In Stock : 3331
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
PI3B33X257BEX
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    48-FSOP (0.154, 3.90mm Width)
  • Number of Pins
    48
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Multiplexer/Demultiplexer
  • Voltage - Supply
    3.13V~3.46V
  • Base Part Number
    PI3B33X257
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Circuit
    1 x 8:4
  • Number of Bits
    24
  • Propagation Delay
    250 ps
  • Turn On Delay Time
    4.8 ns
  • Logic Function
    Demultiplexer, Multiplexer
  • Supply Type
    Single
  • High Level Output Current
    -120mA
  • Low Level Output Current
    120mA