  • PISL-150M-04
PISL-150M-04
advertisement
Manufacturer No:
PISL-150M-04
HK JDW NO:
3540-PISL-150M-04
Step5Bar-code shipping tag
PISL-150M-04
  • Type
    Parameter
    Select All
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Tolerance
    20%
  • JESD-609 Code
    e3
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Test Frequency
    0.1MHz
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Case/Size Code
    5138
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    70mOhm
  • Rated Current-Max
    1.7A
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Self Resonant Frequency
    24MHz