  • PJA1000F-12-W
PJA1000F-12-W
advertisement
Manufacturer No:
PJA1000F-12-W
HK JDW NO:
165-PJA1000F-12-W
Package:
Datasheet:
PJA1000F-12-W
Description:
Quantity:
In Stock : 8194
Step5Bar-code shipping tag
PJA1000F-12-W
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Series
    PJA (1000W)
  • Size / Dimension
    9.45Lx5.91W x 2.40 H 240.0mmx150.1mmx61.0mm
  • Feature
    Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
  • Power (Watts)
    1008W
  • Approval Agency
    CE, cURus, DEMKO
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    12V
  • Current - Output (Max)
    84A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC