  • PJA100F-36-N2
PJA100F-36-N2
advertisement
Manufacturer No:
PJA100F-36-N2
HK JDW NO:
165-PJA100F-36-N2
Package:
Datasheet:
PJA100F-36-N2
Description:
Quantity:
In Stock : 7498
Step5Bar-code shipping tag
PJA100F-36-N2
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C With Derating
  • Published
    2017
  • Series
    PJA (100W)
  • Size / Dimension
    4.29Lx1.61W x 3.82 H 109.0mmx40.9mmx97.0mm
  • Feature
    Universal Input
  • Power (Watts)
    101W
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    36V
  • Current - Output (Max)
    2.8A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC