  • PKT-MEZDPD1620A-84D2
PKT-MEZDPD1620A-84D2
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD1620A-84D2
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD1620A-84D2
Package:
Description:
CONFIGURABLE 1620A 1.8V 15A EVB
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD1620A-84D2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    MEZDPD1620
  • Part Status
    Active
  • Voltage - Input
    4V~10V
  • Current - Output
    15A
  • Voltage - Output
    1.8V
  • Frequency - Switching
    800kHz