  • PKT-MEZDPD4506A-84F2
PKT-MEZDPD4506A-84F2
advertisement
Manufacturer No:
PKT-MEZDPD4506A-84F2
HK JDW NO:
541-PKT-MEZDPD4506A-84F2
Package:
Description:
CONFIGURABLE 4506A 24V 4A EVB
Step5Bar-code shipping tag
PKT-MEZDPD4506A-84F2
  • Series
    MEZDPD4506
  • Voltage - Input
    32V~40V
  • Current - Output
    4A
  • Voltage - Output
    24V
  • Frequency - Switching
    800kHz