  • PLY10AN2321R2D2B
PLY10AN2321R2D2B
advertisement
Manufacturer No:
PLY10AN2321R2D2B
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-PLY10AN2321R2D2B
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
PLY10AN2321R2D2B
Description:
Common Mode Chokes Dual 2.3mH 1.2A Thru-Hole Box
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PLY10AN2321R2D2B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • DC Current
    1.2A
  • Number of Lines
    2
  • Rated Voltage
    300V
  • Height
    17.5006mm
  • Length
    18mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lifecycle Status
    DISCONTINUED (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    PLY10
  • Size / Dimension
    0.709Lx0.630W 18.00mmx16.00mm
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Packing Method
    BOX
  • Shielding
    Unshielded
  • Depth
    16mm
  • Voltage - Rated AC
    300V