  • PLY17BS9320R6B2B
PLY17BS9320R6B2B
advertisement
Manufacturer No:
PLY17BS9320R6B2B
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-PLY17BS9320R6B2B
Package:
Horizontal, 4 PC Pin
Datasheet:
PLY17BS9320R6B2B
Description:
Common Mode Filters / Chokes 9.3mH 0.6A 250volt
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PLY17BS9320R6B2B
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    DISCONTINUED (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -25°C~60°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    PLY17
  • Size / Dimension
    0.965Lx0.886W 24.50mmx22.50mm
  • JESD-609 Code
    e2
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • Terminal Finish
    Tin/Copper (Sn/Cu)
  • Packing Method
    BOX
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    9.3 mH
  • DC Resistance (DCR)
    100mOhm
  • Current
    600mA
  • Max DC Current
    600mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • Height
    13.0048mm