  • PM4345.472NLT
PM4345.472NLT
advertisement
Manufacturer No:
PM4345.472NLT
HK JDW NO:
664-PM4345.472NLT
Datasheet:
PM4345.472NLT
Step5Bar-code shipping tag
PM4345.472NLT
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    PM4345.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.175Lx0.160W 4.45mmx4.06mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    2.8A
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    116mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    5A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm