  • PMA30F-15-T
PMA30F-15-T
advertisement
Manufacturer No:
PMA30F-15-T
Manufacturer:
Cosel USA, Inc.
HK JDW NO:
165-PMA30F-15-T
Package:
Datasheet:
PMA30F-15-T
Description:
Quantity:
In Stock : 11251
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PMA30F-15-T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    PMA (30W)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    4.72Lx1.22W x 3.23 H 119.9mmx31.0mmx82.0mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    Medical
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus, TUV
  • Efficiency
    80%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    30W
  • Current - Output 1
    2A
  • Minimum Load Required
    No
  • Height
    82mm