  • PMA30F-24-J1
PMA30F-24-J1
advertisement
Manufacturer No:
PMA30F-24-J1
HK JDW NO:
165-PMA30F-24-J1
Package:
Datasheet:
PMA30F-24-J1
Description:
Quantity:
In Stock : 3374
Step5Bar-code shipping tag
PMA30F-24-J1
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Series
    PMA (30W)
  • Size / Dimension
    4.72Lx1.22W x 3.23 H 119.9mmx31.0mmx82.0mm
  • Type
    Open Frame
  • Efficiency
    80%
  • Voltage - Isolation
    2kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Output Power
    31.2W
  • Current - Output 1
    1.3A
  • Height
    82mm