  • PML065-190
PML065-190
advertisement
Manufacturer No:
PML065-190
Manufacturer:
Phihong USA
HK JDW NO:
624-PML065-190
Package:
Datasheet:
PML065-190
Description:
Quantity:
In Stock : 11253
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PML065-190
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Series
    PML065 (65W)
  • Size / Dimension
    4.00Lx2.00W x 1.11 H 101.6mmx50.8mmx28.1mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    Open Frame
  • Applications
    Medical
  • Power (Watts)
    65W
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Output 1
    19V
  • Current - Output (Max)
    3.43A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC