  • PMT-17DY-24
PMT-17DY-24
advertisement
Manufacturer No:
PMT-17DY-24
Manufacturer:
Struthers-Dunn
HK JDW NO:
17761-PMT-17DY-24
Package:
Datasheet:
Description:
Power/Signal Relay, 4PDT, Momentary, 0.183A (Coil), 24VDC (Coil), 4400mW (Coil), 20A (Contact), 28VDC (Contact), DC Input, AC/DC Output, Panel Mount