  • PRV6BAABGXB12501KA
PRV6BAABGXB12501KA
advertisement
Manufacturer No:
PRV6BAABGXB12501KA
HK JDW NO:
875-PRV6BAABGXB12501KA
Description:
Res Cermet POT 500 Ohm 10% 1.5W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.17mm (12.7 X 28.1mm) Pin Panel Mount/Through Hole Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6BAABGXB12501KA
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    500Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W