  • PRV6SDABAYB25104KA
PRV6SDABAYB25104KA
advertisement
Manufacturer No:
PRV6SDABAYB25104KA
HK JDW NO:
875-PRV6SDABAYB25104KA
Description:
Res Cermet POT 100K Ohm 10% 1.22W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.17mm (12.7 X 24mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6SDABAYB25104KA
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2016
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    100kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.22W