  • PRV6SEABJYB25103ML
PRV6SEABJYB25103ML
advertisement
Manufacturer No:
PRV6SEABJYB25103ML
HK JDW NO:
875-PRV6SEABJYB25103ML
Description:
Res Cermet POT 10K Ohm 20% 3/4W 1(Elec)/1(Mech)Turn 3.17mm (12.7 X 36.5mm) Solder Lug Panel Mount Bulk
Step5Bar-code shipping tag
PRV6SEABJYB25103ML
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C