  • PSAA20R-240-R-CNR1
PSAA20R-240-R-CNR1
advertisement
Manufacturer No:
PSAA20R-240-R-CNR1
HK JDW NO:
624-PSAA20R-240-R-CNR1
Step5Bar-code shipping tag
PSAA20R-240-R-CNR1
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSAA20R (20W)
  • Size / Dimension
    2.82Lx1.97W x 1.22 H 71.7mmx50.0mmx31.0mm
  • Power (Watts)
    20W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    830mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max