  • PSC12R-090-R-CN2
PSC12R-090-R-CN2
advertisement
Manufacturer No:
PSC12R-090-R-CN2
HK JDW NO:
624-PSC12R-090-R-CN2
Package:
Datasheet:
PSC12R-090-R-CN2
Step5Bar-code shipping tag
PSC12R-090-R-CN2
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    9V
  • Output Connector
    Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSC12R (12W)
  • Size / Dimension
    2.82Lx1.77W x 1.30 H 71.7mmx45.0mmx33.0mm
  • Power (Watts)
    10W
  • Polarization
    Negative Center
  • Current - Output (Max)
    1.11A