  • PSR033DS1000X
PSR033DS1000X
advertisement
Manufacturer No:
PSR033DS1000X
HK JDW NO:
461-PSR033DS1000X
Package:
Datasheet:
PSR033DS1000X
Description:
FUSE POWR-SPEED 80MM 1000A
Step5Bar-code shipping tag
PSR033DS1000X
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    1.937Lx2.894W x 3.130 H 49.20mmx73.50mmx79.50mm
  • Voltage - Rated DC
    600V
  • Current Rating (Amps)
    1kA
  • Voltage - Rated AC
    700V